Elektrody pH

Opis do Elektrody pH

Orion ROSS Ultra® Premium – Najlepsze z najlepszych! Najszybsza reakcja, wysoka dokładność, najlepsza odtwarzalność, którą możesz uzyskać dzięki elektrodzie – plus 2 lata gwarancji! Elektrody ROSS Ultra łączą korzyści linii ROSS – przedłużony czas eksploatacji ze zminimalizowanym efektem dryfu długotrwałego. Elektrody ROSS oferują stabilne, szybkie rezultaty niezależnie od temperatury i składu próbki.

Orion ROSS® – Linia ROSS oferuje precyzyjne pomiary pH z niezrównaną stabilnością, niezawodnością i szybkim reakcją bez względu na temperaturę i skład próbki. Od kiedy elektrody linii ROSS nie zawierają srebra ani rtęci, są dobrze dopasowane do próbek biologicznych, farmaceutycznych, pożywienia (gdzie jony tych metali nie mogą być tolerowane). Elektrody ROSS Sure-Flow® posiadają unikalna złączkę kontrolną wolnego przepływu z łatwą do czyszczenia obudową, która zapewnia stabilny pomiar bez dryfu.

Orion PerpHecT® – Projektowane i testowane szczególnie, aby zapewnić dokładność i niezawodne pomiary pH i temperatury podczas korzystania z pH-metrów LogR™ (najwyższa precyzja i dokładność).

Orion AquaPro Professional – Niskie zużycie elektrody połączone z wydłużonym czasem eksploatacji, szybkim pomiarem i odpornym na zatykanie się złączem. Podwójne złącze systemu odniesienia chroni przed kontaktem srebra (Ag) z próbką, dlatego elektrody AquaPro mogą być użyte, tam gdzie jony metali nie są tolerowane.

Orion Standard – Bogactwo elektrod pH o przystępnych cenach dla szerokiego zastosowania.

Orion Micro – Duży wybór elektrod pH do pomiarów próbek mniejszych niż 0,5 mL.

Orion Specialty – Precyzyjne elektrody pH przeznaczone do unikalnych i trudnych pomiarów.

Orion Double Junction – Niskie zużycie, napełnialne elektrody, uwydatniony system odniesienia odizolowany od układu Ag/AgCl, tak więc srebro nie ma kontaktu z próbką.

Orion Economy – Niedrogie, trwałe, wytrzymałe elektrody pH są idealnym sprzętem dla użytku edukacyjnego i na zewnątrz (pomiary polowe).

Orion pHuture™ – Nieszklana (epoksydowa) technologia to szybka, dokładna i łatwa w użyciu alternatywa do szklanych elektrod pH.

Orion ATC Probes – Automatyczny czujnik temperatury przesyła temperaturę pomiaru do pH-metru, co pozwala mu dostosować kąt nachylenia i zapewnia najbardziej dokładne, powtarzalne odczyty pH.

Orion Redox/ORP – Perfekcyjny wybór do pomiarów potencjału utleniająco-redukującego próbki i do wykonywania miareczkowania redox.

Orion Sure-Flow Reference – Elektrody referencyjne pomagają w cyklu pomiarowym, gdy używa się także półogniw. Polecamy 2 rodzaje elektrod referencyjnych, obydwie posiadają tuleje.

Orion Silver Billet/Karl Fischer – Do mierzenia punktu końcowego indykatorów halogenowych i miareczkowania Karla Fischera.

Orion TRIS Calomel – Kalomelowe elektrody pH mają chlorek rtęci i są cenioną alternatywą dla elektrod pH ROSS dla próbek, w których srebro nie może być tolerowane.

Orion No Cal – Pierwsza na świecie elektroda pH, która nie potrzebuje kalibracji! Elektroda No Cal podtrzymuje kalibrację w granicach ± 0,1 pH na rok, tak długo, jak próbka jest zabezpieczona.

 Orion Basic – Elektrody dla najprostszych pomiarów pH